سوپرزوم اینستاگرام – SuperZOOM چیست – خانه بات

سوپرزوم اینستاگرام هم یکی از آن دسته قابلیت های اینستاگرام هست که سریع وایرال شد و خیلی مورد استقبال قرار گرفت و اما SuperZOOM اینستاگرام دقیق چیست و چه کاری انجام میدهد …

همانطور که میدانید اینستاگرام در ابتدا با هدف اشتراک گذاری عکس به عرصه دیجیتال مارکتینگ آمد , اما به مرور زمان و با افزایش کاربران خود که امروزه به بیش از 1 میلیارد نفر در سر تا سر جهان میرسند، تصمیم به گسترش امکانات خود گرفت و حتی امکان تجارت و بیزینس در این اپلیکیشن را فراهم کرده است.

اگر شما هم جزو طرفداران پروپا قرص این پلتفرم محبوب هستید ، حتما از استوری استفاده کرده اید و با قابلیت های بی نظر آن آشنایی دارید.

پیشنهاد خانه بات :
استوری کردن پست 

 

قابلیت قرار دادن موزیک، ایموجی اسلایدر، نظرسنجی، فراخوانی سوال و بسیاری دیگر از این موارد با منتشر شدن آپدیت‌های جدید به مرور زمان به بخش استوری اینستاگرام اضافه شده‌اند.

شما می تواند آموزش هرکدام از موارد بالا را در بلاگ خانه بات مشاهده بفرمایید.

سوپرزوم اینستاگرام چیست ؟

 

 

اما امروز قصد معرفی قابلیت جدید و دوستداشتنی SuperZoom را برای شما کاربران عزیز را داریم ،

که به واسطه آن میتوانید یک ویدئوی کوتاه مدت (از 3 تا 15 ثانیه) با قابلیت زوم خودکار روی سوژه، به همراه موزیک های پیش فرض که برای پس زمینه استفاده میشود، بسازید!

برای دسترسی به این ویژگی تنها کافیست برنامه خود را از طریق گوگل پلی یا اپ استور به آخرین ورژن آپدیت کنید و مراحل زیر را انجام دهید:

1.

برنامه اینستاگرام را باز کرده و تصویر پروفایل خود را لمس کنید تا وارد بخش استوری شوید.

 

نحوه ساخت ویدئو با استفاده از سوپرزوم اینستاگرام

 

2.

در صفحه باز شده، از میان حالت های مختلف به سمت راست اسکرول کنید و گزینه SUPERZOOM را انتخاب نمایید.

 

نحوه ساخت ویدئو با استفاده از سوپرزوم اینستاگرام

3.

از میان مودهای موجود یکی را انتخاب و دکمه ظبط را لمس کنید و بسته به مدت زمانی که نیاز دارید (3 تا 15 ثانیه) این دکمه را نگه دارید .

بعد از اینکه ویدیوی مورد نظرتان را با استفاده از قابلیت سوپرزوم اینستاگرام (Superzoom) ضبط کردید، سه گزینه در زیر صفحه نمایان می‌شوند.

 

نکات مهم استفاده از سوپرزوم اینستاگرام

برای استفادسوه از قابلیت سوپرزوم اینستاگرام به موارد زیر هم توجه کنید:

پیشنهاد میکنیم حتما مطالعه کنید :
ذخیره کردن استوری در اینستاگرام

 

خب! به همین راحتی میتوانید ویدئوهایی جذاب و بامزه برای خودتان بسازید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید. در صورت وجود هرگونه سوال می توانید از طریق بخش کامنت ها با ما در ارتباط باشید .