سکه بی نهایت فالور بگیر اینستاگرام – KhaneBOT

افزایش فالور در اینستاگرام

تعداد فالور در اینستاگرام به یک ارزش درامده. این مسئله اینقدر اهمیت بالایی دارد که خیلی‌ها هر روز این سوال را از خود می‌پرسند: چگونه تعداد فالوور‌های خود را افزایش دهم؟ در حال حاضر تکنیک ها و حقه‌های بسیار زیادی توسط کاربران خود اینستاگرام و یا یوتیوب  در قالب پست و کلیپ انتشار یافته و از بازدید های میلیونی برخوردارند. این خود مدرکی بر حقیقت داشتن این موضوع است. در مقاله امروز یک روش ساده ولی کاربردی برای افزایش دنبال کننده‌ها داریم. البته در انتها مقایسه ان با روش های قدیمی و وقت گیری که هنوز به اجرای ان ها توصیه میشود را خواهیم داشت.

نرم افزار سکه بی‌نهایت فالور در اینستاگرام یک نرم‌افزار ساده و کم‌حجم ایرانی است. به طور خیلی خلاصه تعداد دنبال‌کننده‌های شما را افزایش میدهد.

سکه بی‌نهایت فالوربگیر اینستاگرام

با نصب این نرم‌افزار، تنها کافیست صفحه اینستاگرام  دیگران را دنبال کنید. این عمل به شما امتیاز می‌دهد که در این نرم‌افزار به صورت سکه است ارائه می‌شود. این برنامه خود صفحه دیگران را با نمایش اطلاعاتشان به شما نشان می‌دهد و بعد از مطالعه اطلاعات تصمیم به دنبال کردن افراد می‌گیرید. سکه‌هایی که در قبال می‌گیرد تضمینی بر نشان دادن صفحه شما به همین روال به دیگران است. اینگونه دنبال کننده‌های شما هم افزایش پیدا می‌کنند.

اگر سیستم عامل اندروید را دراختیار دارید می‌توانید به راحتی این برنامه را نصب کنید و فالور بگیرید. اما استفاده از این نرم‌افزار مزایا و البته معایبی نیز به دنبال خود دارد.

مزایا:

  1. حجم کم
  2. محیطی کاربردی و ساده
  3. گرفتن فالور ایرانی

معایب:

  1. این افزایش تعداد فالور فقط نمایش تعداد است.(تضمینی بر افزایش تعداد لایک و کامنت نیست)
  2. این اپ به کسانی که از طریق اینستاگرام قصد تجارت دارند توصیه نمی‌شود.(امکان انجام فروش کالا و یا ارائه خدمات را با کسانی که از این طریق شما را فالو کرده‌اند نخواهید داشت)
  3. فالورهای که بدست می‌اورید به صورت کاملا نمادین هستند. این اتفاق تاثیری بر اوضاع محبوبیت شما در این فضا نخواهد داشت.
  4. به عنوان کسی که از این راه به دنبال کسب درامد است باید متذکر شوم این روش بشدت شما و برندتان را زیر سوال می‌برد.

 

 

پس چگونه تعداد فالور‌های اینستاگرام خود را افزایش دهیم؟

جواب این سوال راحت نیست. این کار در دراز مدت به وجود می‌اید. اگر باور نمیکنید خود به پروسه پیشرفت اینفلوئنسر‌های عرصه اینستاگرام نگاهی بندازید. تمامی ان ها نقاط مشترکی را دارا هستند  که چند نکته ان را بررسی میکنیم.

  1. کپی نمیکنند

استفاده از عکس و محتوایی که تک باشد و مخصوص خود شما باشد

  1. بروز هستند

حداقل روزی یکبار از چند ویژگی اینستاگرام استفاده کنید. فعالیت هر روزه شما، شرط است

  1. از تمام ویژگی های اینستا استفاده می‌کنند

اینستاگرام مرتب در حال بروز رسانی است. طبیعی است وقتی که از همه ویژگی‌های ان استفاده میکنید شما را در قسمت جستجو پیشنهاد کند

این ها تنها چند نکته کوچک در افزایش تعداد فالور‌های اینستاگرام شما است. اگر علاقه داشته باشید این بحث را به صورت کامل و کاربردی‌تر به صورت مقاله ارائه خواهیم داد. پس اگر موافقید در قسمت نظر برای ما نظر خود را به اشتراک بگذارید. ایا از نرم‌افزار سکه استفاده خواهید کرد؟!

 

 

 

 

 

 

سایر لینک‌های مرتبط:

خرید فالوور اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام

افزایش فالوور واقعی

افزایش فالوور ایرانی واقعی

در سایر فضاهای اجتماعی دنبال کنید: